Adobe Illustrator -tai profesionali kompiuterinės grafikos programa, turinti daug funkcijų. Nepaisant to, programa sukurta taip, kad visos funkcijos yra paprastos ir lengvai prieinamos. Programa turi didelį rinkinį, piešimo įrankių, kurie, kartu su patobulintu spalvų valdymu leidžia sukurti vektorinę grafiką, nepriklausomai nuo objekto sudėtingumo lygio. Pažangios paletės ir optimizuotos darbo priemonės leidžia sutaupyti laiką ir suteikia papildomą komfortą kūrėjui. Adobe Illustrator programa be jokio vargo bendradarbiauja ir leidžia perteikti visą grafiką į kitas Adobe šeimos programas.

Adobe Illustrator kursai skirti visiems, norintiems įgyti bazines ar tobulinti jau turimas kompiuterinės grafikos žinias, gebantiems mokytis nepriklausomai nuo amžiaus ir išsilavinimo. Illustrator mokymo kursai suteikia visą paketą žinių ir įgūdžių, leidžiančius savarankiškai dirbti su šia programa dizaino ir maketavimo srityje. Kursų metu bus mokoma dirbti su vektorinę ir taškinę grafiką, spalvų modeliais, parodoma kaip kuriami skirtingo sudėtingumo objektai. Bus dirbama su kreivėmis, kuriamos vizitinės kortelės, logotipai, mokoma valdyti spalvinius derinius ir jų raštus. Baigęs kursus klausytojas gebės kurti brošiūras, atvirukus, kalendorius bei koliažus. Bus susipažinęs su visomis importo galimybėmis, gebės dirbti su sluoksniais, spauda, spalvų skaidymų, ir gebės atlikti daug kitų funkcijų. Praktinių užsiėmimų metu dėstytojas suteiks visus savarankiškam darbui reikiamus įgūdžius.

Adobe Illustrator programa leidžia glaudžiai bendradarbiauti su kitais grafiniais paketais, tokiais kaip Photoshop, PageMaker, Premiere Pro, InDesign, tai atveria plačias galimybes dirbti su taškine ir vektorine grafika.

Kursų metu įgytas žinias bet kada bus galima pritaikyti - įvairiose grafinio dizaino ar reklamos įmonėse, dizaino studijose, leidyklose, spaudos ir informacinių technologijų padaliniuose arba tiesiog savo poreikiams.

Sėkmingai įvykdžiusiems kursų programą, išduodamas pažymėjimas.

 Programa

Grupė:  grupė sudaroma ne mažiau kaip iš 5 asmenų.
Pradžia: RENKAMOS NAUJOS GRUPĖS nuo 2017 m. rugsėjo mėn. Galite iš anksto rezervuotis vietas.
Trukmė:  kursus sudaro 8 užsiėmimai po 3 akademines valandas vieną kartą per savaitę (iš viso 24 akad. val.)
Laikas:  1 k. per savaitę – nuo 18:00 val.
Vieta:  Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos patapose adresu Olandų g. 16., 322 aud.
Kaina:  kursų kaina asmeniui 199 EUR
Dėstytojas: Jaroslav Daveiko

Jeigu turite klausimų skambinkite tel.: (8 5) 261 03 47 arba mob. tel.: 8 655 13097. Registruokitės šiuo adresu: