Adobe Photoshop - programa, žinoma visame pasaulyje. Tai populiariausias grafikos redaktorius tiek profesionalui, tiek ir mėgėjui. Photoshopas naudojamas kasdien skirtingose kompiuterinės grafikos srityse. Su šia programa dirba tūkstančiai dizainerių ir fotografų, reklamos ir web dizaino specialistų.

Adobe Photoshop kursai skirti visiems, norintiems įgyti bazines ar tobulinti jau turimas kompiuterinės grafikos žinias, gebantiems mokytis nepriklausomai nuo amžiaus ir išsilavinimo. Kursuose dėstoma medžiaga paruoš pradedantį klausytoją savarankiškai dirbti su šia galinga kompiuterinės grafikos programa. Kurso metu bus pateiktas žinių ir įgūdžių paketas, reikalingas dirbant su taškine grafika ir visais jos apdirbimo būdais. Bus mokoma kurti įvairaus sudėtingumo fotomontažus bei animacijas. Baigęs kursą klausytojas gebės kurti sluoksnių koliažus su skirtingais dinaminiais šešėliais, apšvietimais ir specialiaisiais efektais. Išmoks kurti daugiasluoksnius vaizdus įvairiais lygiais, jų valdymą ir jų pagrindinius bruožus.

Kursų metu išdėstomos 8-ios plačios Adobe Photoshop programos temos, per kurias aiškinama ir mokoma  dirbti skirtingais įrankiais, veiksmais ir kombinacijomis. Baigus kiekvieną temą, pateikiamos praktinės užduotys, padedančios užtvirtinti įgytas žinias.

Sėkmingai įvykdžiusiems kursų programą išduodamas pažymėjimas.

Kursų programa:

  • Įvadas į Adobe Photoshop. Pagrindinės įrankių juostos. Vaizdas nuotraukoje. Adobe Photoshop žymėjimo įrankiai. Žymėjimas, kopijavimas, iškirpimas, sluoksniai. Spalvota-Nespalvota. Koreguojančių sluoksnių ir spalvinių uždengimų naudojimas. Fotomontažas. Šriftas, tekstas, pastraipa.Tapymo ir piešimo įrankiai Adobe Photoshop programoje. Koregavimo įrankiai. Portreto koregavimas. Animacijos kūrimas. Spausdinimas.
Grupė: grupė sudaroma ne mažiau kaip iš 5 asmenų.
Pradžia: RENKAMOS NAUJOS GRUPĖS nuo 2017 m. rugsėjo mėn. Galite iš anksto rezervuotis vietas.
Trukmė: kursus sudaro 8 užsiėmimai po 3 akademines valandas vieną kartą per savaitę (iš viso 24 akad. val.)
Laikas: 1 k. per savaitę – nuo 18:00 val. antradieniais
Vieta: Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos patalpose adresu Olandų g. 16., 322 aud.
Kaina: kursų kaina asmeniui 199 EUR
Dėstytojas: Jaroslav Daveiko 

Jeigu turite klausimų skambinkite tel.: (8 5) 261 03 47 arba mob. tel.: 8 655 13097. Registruokitės šiuo adresu: