VTDK Jaunimo tautinių šokių ansamblio "Sietuva" interneto svetainė

 

IN ENGLISH

 

 

APIE MUS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NAUJIENOS

 
2016 Balandis   Pasirodymai balandžio mėnesį

Balandžio 2 d. 17 val. dalyvausime VII-oje tarptautinėje liaudiškos muzikos kapelų ir ansamblių šventėje-festivalyje "Universitas Vilnensis-2016" ir VU teatro salėje (Universiteto g. 3) pašoksime tris šokius: "Malūnėlis", "Jadvyga" ir "Bėgtinė paskutinė".

Balandžio 30 d. švęsime Tarptautinę šokių dieną, tad ieškokite mūsų senamiestyje :)

2016 Kovas   Dėl 2 proc. paramos ansambliui

Kviečiame paremti ansamblį ir skirti jam 2 proc. nuo sumokėto pajamų mokesčio.

Paramos gavėjo duomenys reikalingi užpildant prašymą:

Kodas: 302480184

 

Žemiau rasite instrukciją kaip galima užpildyti prašymą dėl 2 proc.

Pats patogiausiais būdas yra formos pildymas internetu (be programos instaliavimo):

1. Prisijunkite prie el. bankininkystės sistemos

2. Toliau prisijunkite prie VMI EDS sistemos:

   a) per „Swedbank“: Kasdienės paslaugos/ E. paslaugos/ VMI Deklaracijos/ Prisijungti

   b) per SEB: Kitos paslaugos/ E. deklaravimas/ Sutinku/ Prisijungti prie EDS

3. Dešinėje pusėje pasirinkite "PARAMOS SKYRIMAS"

4. Spauskite ant žemės rutulio ženkliuko (Pildyti formą tiesiogiai portale)

6. Užpildykite dokumentą taip:

- 2 langelyje: įrašykite telefono nr.

- 4 langelyje: įrašykite savo gyvenamosios vietos adresą

- 5 langelyje įrašykite: 2015

- pažymėkite varnele langelį 6S ("Mokesčio dalį skiriu vienetams, turintiems teisę gauti paramą")

- E1 langelyje pasirinkite: 2 (paramos gavėjai)

- E2 langelyje: 302480184

- E3 langelyje nieko nerašykite

- E4 langelyje: 2,00

 

7. Dešiniame viršutiniame kampe spauskite mygtuką "Pateikti"

8. Atsiradusiame lange dar kartą spauskite "Pateikti deklaraciją"

 

AČIŪ

2016 Kovas   Ačiū už Jūsų palaikymą

Dėkojame visiems už palaikymą ir balsus. Dėkojame už gražius atsiliepimus ir komplimentus. Tariam didelį AČIŪ sirgaliams ir žiūrovams. Mums buvo labai malonu girdėte, kad Jums patiko mūsų pasirodymai. Projekte "Kadagys" mes smagiai praleidome laiką ir įgijome naujos patirties. O dabar truputi atsipusime ir vėl kibsime į darbą, nes mūsų laukia jubiliejinis koncertas!

2016 Kovas   Einame toliau

Antroje TV projekto "Kadagys" laidoje mes buvome jausmingi, scenoje stengėmės atiduoti visą save. Manome, kad mums pavyko perteikti dainos nuotaiką ir dėkojame komisijai už dešimtuką!

Susumavus pirmos ir antros laidos rezultatus mes prasmukome į kitą etapą :) Džiaugiamės, kad ženkliai pagerinome balsavimo http://kadagys.tv3.lt rezultatą, bet mums vis tiek pritruko Jūsų balsų, kad šiame balsavime neliktume paskutinėje vietoje :(  Tad labai labai LABAI lauksime Jūsų palaikymo kovo 6 d. 19:30 val. Žiūrėkit mus per TV3 ir nepamirškite MŪSŲ PASIRODYMO METU atiduoti savo balso http://kadagys.tv3.lt :) Ačiū!!!

Balsavimas telefonu mums buvo truputį geresnis. Pirmoje laidoje pagal Jūsų skambučius užėmėme 7-ą vietą, antroje laidoje - 9. O kad ir toliau mums sektųsi, visos laidos metu skambinkite numeriu 8 800 777 01, juk tai nieko nekainuoja!

Trečioje laidoje mums padės folk-rock'o grupė "Žalvarinis". Kartu pristatysime kurinį "Skridom, bėgom" iš naujo grupės albumo. Žadam daug energijos ir gerą nuotaiką!

2016 Vasaris   Po pirmos laidos

Štai ir startavome. :) Mūsų „tautiniai in retro“ pagal „Norim dar“ tikrai išsiskyrė. Ar tai gerai, ar blogai spręsti Jums. O mes norėjome Jus pradžiuginti, palinksminti ir pažiūrėti kaip kartu dera tautiniai ir retro stiliai. Iš Jūsų atsiliepimų sužinojome, kad žiūrovai pasigedo mūsų pasirodyme tautiškumo, ir mes su tuo sutinkame. Pasistengsime pasitaisyti! Tačiau, artimiausiose laidose neplanuojame šokti savo „įprasto“ repertuaro. Juk jei visi šoks tą patį – bus labai vienoda ir nuobodu! Tad stebėkite, vertinkite ir pasisakykite ;)

Antroje laidoje Jums parodysime XXI amžiaus šokius. Skambės XXI amžiaus daina, šoks XXI amžiaus jaunimas ir bus XXI amžiaus choreografija. Pristatysime „tautinius in modern“ :) Tad Vasario 28 d., 19:30, per TV3 laukite mūsų antro pasirodymo. Šį kartą pasirodysime aštunti.

Ansamblio “Sietuva” numeris lieka toks pats: 8 800 777 01. Skambinti galite tiesioginės transliacijos metu. Skambutis visiškai NEMOKAMAS! Balsuokite už kolektyvo pasirodymą taip pat ir internetu – kol bus rodomas kolektyvo prisistatymo filmukas, pasiruošimas pasirodymui ir pats pasirodymas iki jo pabaigos, keliaukite į http://kadagys.tv3.lt ir spauskite mygtuką „Palaikau!“. Deja, balsuoti bus galima iš savo telefono aparato tik vieną kartą, todėl kvieskite šeimos narius, draugus ir kaimynus prisijungti prie Jūsų ir palaikyti VTDK ansamblį „Sietuva“!

2016 Vasaris   TV3 šokių projektas

Liaudiškų šokių ansamblių varžytuvės "Kadagys" persikelia į televiziją!

TV3 televizija ir "Just.tv" nutarė surizikuoti ir pasiūlyti žiūrovams naują šokių projektą, kuriame varžysis liaudiškų šokių grupės. Taigi, jau vasario 21 d. vakare per TV3 žiūrėkite tiesioginę transliaciją iš Kauno sporto halės. Pirmoje laidoje prisistatys visi 10 kolektyvų: KTU "Nemunas, VGTU "Vingis", LSMU "Ave Vita", VU dainų ir šokių ansamblis, Vilniaus Kirtimų KC "Vilniaus pynimėlis", Panevėžio "Pynimėlis", N. Akmenės "Alsa", lenkų liaudiškų šokių kolektyvas “Perla” iš Nemenčinės, svečiai iš Latvijos ir mes -  VTDK "Sietuva". Vien iš kolektyvų pavadinimų galima spręsti, kad susirinko rimta kompanija.

Norime pranešti, kad specialiai šiam projektui ruošiame naujus šokius, tad mūsų nuolatiniai koncertų žiūrovai taip pat pamatys šį tą naujo. :) Iškart perspėjame, kad į šį televizijos projektą žiūrime kaip į nuotykį, todėl pirmose laidose nutolsime nuo tradicinės liaudiškos choreografijos. Bandysime praplėsti "tautinių" šokių rėmus ir paieškoti galimų sąsajų su kitais šokių stiliais. Pavyzdžiui, pirmoje laidoje planuojame išbandyti retro. Beje, mūsų "tautinius in retro" :) galėsite pamatyti jau vasario 14 d. per laidos "X faktorius" finalą.

Laukiame Jūsų palaikymo, tad aktyviai balsuokite! ;)

2016 Vasaris   Vasario 16-osios koncertas

Tradicinis Vilniaus miesto dainų ir šokių ansamblių koncertas, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti, įvyks 2016 m. vasario 16 d. 16 val. M. K. Čiurlinio menų mokyklos Šokio teatre (T.Kosciuškos g. 11). Koncertą organizuoja Lietuvos choreografų asociacija, remia Vilniaus miesto savivaldybė.

Kaip ir kasmet koncerte pasirodys gausus būrys šokėjų, muzikantų ir dainininkų. Įėjimas nemokamas.

Laukiame Jūsų koncerte.

Laukiame studentų (iki 24 m.), kurie turi šokimo patirties (šoko liaudiškus, pramoginius, klasikinius ar moderno stiliaus šokius) ir nori prisijungti prie kolektyvo. Repeticijos vyksta pirmadienio ir ketvirtadienio vakarais.

Šokėjų atranka vyks VTDK Statybos fakulteto Mažojoje sporto salėje (Antakalnio g. 54, Vilnius) (šalia "Šilo" tilto). Su savimi turėti šokiui tinkama avalynę.

Daugiau informacijos: sietuva@yahoo.com

2015 Gruodis   Atėjo Šv. Kalėdos

Nors už lango pavasariški orai, kalendorius rodo, kad atėjo kalėdinių atostogų metas, tad mes išėjome ilsėtis :) Į repeticijų salę grįšime kai bus nupuoštos Kalėdų eglutės.

Taip pat norime informuoti, kad gruodžio 12 d. šėlome Sietuvos kalėdiniame vakarėlyje. Šiemet į jį susirinko įvairių profesijų atstovai: nuo statybininkų ir auto mechanikų iki dvasininkų :)

2015-ieji metai ansambliui buvo tiesiog puikūs: laimėjome konkursą "Kadagys", keliavome į Italiją ir Kiniją, repertuarą papildėme naujais kūriniais. Tad norisi padėkoti ansambliečiams už nuoširdų darbą ir pastangas, o žiūrovams už palaikymą, aplodismentus ir gražius atsiliepimus. Ačiū.

P.S. pavasarį kviesime visus į jubiliejų!

2015 Lapkritis   Su Sietuva pildosi svajonės!

Turbūt ne vieno šokėjo ir ne vienos šokėjos svajonė išsipildė apsilankius tolimojoje Kinijoje. Į ilgai lauktą ir planuotą kelionę išvykome rugsėjo 13 dieną ir jau po daugiau nei pusės paros skrydžių nusileidome Šanchajuje. Vos per dvi dienas trukusio turistavimo milžiniškame mieste, spėjome sudalyvauti tikrojoje arbatos ceremonijoje, apsilankyti vandens mieste, budistų šventykloje, muziejuose ir pasivaikščioti po senamiestį. Kaip ir tikėta, susidūrėme su kiniškos virtuvės ypatumais, kurie, deja, atitiko tik nedidelės mūsų kolektyvo dalies skonius. Vieninteliu vadovu galime didžiuotis, paragavusiu beveik kiekvieno patiekalo. Bet virtų vištos kojelių su padažu ir jis atsisakė :)

O kaip sietuviečiai be nuotykių ir be šokių?! Ilgai neužsibuvę Šanchajuje, sėdome į traukinį ir pajudėjome link Luoyang miesto. Plackarto tipo vagone netruko iššūkių, tačiau 16 val. trukusi kelionė tikrai neprailgo.

 Luoyang - rytinė šilko kelio pradžia. Ir miesto kultūros turizmo festivalis sulaukė didelio dėmesio. Gal derėtų būti santūresniems, bet be kitų festivalio dalyvių, atvykusių iš Rusijos, Vengrijos, Indijos, Ispanijos, Turkijos ir Bulgarijos, mūsų pasirodymai buvo apdovanoti gausiausiais aplodismentais. Norime paminėti ir tai, kad Sietuvos šokių grupė kinams surengė išskirtinį savo pasirodymą ir koncerto metu ne tik sušoko, bet ir sudainavo lietuvių liaudies dainą "Ant kalno karklai siūbavo". Festivalio metu turėjome daug laiko susipažinimui su miestu ir apylinkėmis. Pabuvome UNESCO paveldui priklausančioje budistų šventykloje po atviru dangumi, pavadinta Longmen Grottoes. Retas mūsų iki to yra regėjęs tokio įspūdingumo akmens raižinius. Pabandykit atspėti, kiek vien budos statulų matėme? Ne, ne šimtą ir ne tūkstantį, o viso jų yra net 110,000!

Sietuviečiai įsitikino, jog kinai ne tik gudrūs verslininkai (apie tai dar pasidalinsim mintimis vėliau), bet ir tikrai pasižymėję menininkai bei preciziškumo jame meistrai. Mums labai patiko koncertuoti iš medžio išraižytų, gigantiško dydžio figūrų parke. Taip pat visiems įdomia atrakcija tapo vizitas pas premjerą kalnuose. Jis buvo svetingas: pakoncertavę turėjome progą pasižvalgyti po rūmus ir pasiklausyti išskirtinio muzikinio pasirodymo.

Kita diena buvo dar įdomesnė. Nors oras nedžiugino, drąsiai nuvykome dar arčiau debesų, kur gyvena kung fu meistrai, Shaolino vienuoliai. Čia stebėtas kovų šou mus tiesiog sužavėjo!

 Atėjus laikui atsisveikinome su festivaliu ir toliau išvykome turistauti į Pekiną. Mūsų svarbiausias tikslas atvykus buvo Didžioji kinų siena. Užlipom į šią nuostabią, rankų darbo įžymybę ir nenorėjom leistis žemyn. Vaizdų grožis mus pakerėjo, o sienos didybė ir tvirtumas atėmė žadą.

Nors mūsų numatyta viešnagė Kinijoje pamažu judėjo link pabaigos, suspėjome apžiūrėti Vasaros rūmus. Tai plačių ežerų ansambliai, pasakiško grožio sodai ir kelios dešimtys rūmų. Vasaros rūmai dvelkia gilia istorija ir mini daug legendų. Dabar jų ne vieną ir mes galime jums papasakoti ;)

Paskutinį vakarą Pekine ir Kinijoje išėjome ieškoti trukusių lauktuvių. Ir vėl kinų verslumas pasižymėjo visu gražumu. Gerai, kad tarp mūsų yra puikių derybininkų. Įsitikinome, kad su kinais derėtis reikia iki pažaliavimo!

Rugsėjo 24 išvykom į Lietuvą. Mes nebuvom nusiminę dėl pasibaigusios kelionės, o atvirkščiai jautėmės laimingi. Laimingi, nes sudalyvavom, tiek daug visko pamatėm ir patyrėm, paragavom ir kad labiausiai esame laukiami namuose.

Tikimės, jog mūsų pasakojimas neprailgo ir bent mažą dalį savo įspūdžių perteikėm ir jums. Bet kaip ir visada, mums svarbiausia gastrolių dalis buvo puikus laikas praleistas drauge!

Vilma

2015 Lapkritis   Linksminkimos 2015

Maloniai kviečiame į studentų liaudiškos muzikos festivalio Linksminkimos 2015 koncertus:

Lapkričio 20 d. (penktadienis) 18.00 val. – liaudies instrumentinės muzikos koncertas-konkursas (Lietuvos edukologijos universiteto aktų salė, Studentų g. 39)

Lapkričio 21 d. (šeštadienis) 15.00 val. – šventinis koncertas-paradas „Šokim trypkim, linksmi būkim“ (Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Šokio teatras, T.Kosciuškos g. 11)

2015 Rugsėjis   Ieškome naujų draugų

Skelbiame naujų narių (šokėjų ir muzikantų) priėmimą!

Jei tau patinka šokti/groti ateik pas mus! Tavęs laukia naujos pažintys, įspūdžiai, kelionės, koncertai, konkursai, vakaronės iki paryčių ir t.t.

Norėtume, kad į pirmą pasimatymą šokėjai atsineštų repeticijų aprangą.

IR DAR, rugsėjo 13-27 d. busime nepasiekiame, nes busime išvykę koncertuoti į Kiniją, tad jei turite klausimų rašykite mums į e-paštą sietuva@yahoo.com.

2015 Rugpjūtis   Ciao Italia,

Rugpjūčio 6-15 d. ansamblio "Sietuva" šokėjų grupė lankėsi Italijoje, kur dalyvavo Jaunimo mainų programoje "Erasmus +". Kelionės metu aplankėme tokius miestelius kaip: Lavello, Pignola, Savoia di Lucania, San Gregorio Magno, Matera ir sostinę Romą. Itališkas maistas, vynas ir melodijos lydėjo mus visos kelionės metu, tad beliko tik mėgautis nuostabiais vaizdais ir šiluma. Kelionė buvo puiki, mums labai patiko! Dėkojame italų grupei už šiltą priėmimą ir smagiai praleistą laiką.

p.s. negalvokite, kad mes tik pramogavome :) spėjome į kitus pažiūrėti ir save parodyti :)

2015 Liepa   Atostogaujame

Norime prisipažinti, kad po konkurso aptingome ir išėjome poilsio. O atostogaujame mes kartu, tad birželio 27-28 d. sugužėjome į Anykščius. Šį kartą tai buvo tikra pažintinė kelionė: išbandėme vasaros rogučių trasą,  lipome į Anykščių bažnyčios bokštą,  dalyvavome "Anykščių vyno" degustacijoje, piknikavome prie Puntuko, aplankėme Laimės žiburį ir t. t. Visus įspūdžius vainikavo pasibuvimas sodyboje su visais priklausančiais tokiam pasibuvimui atributais :)

Kaip ir kasmet apdovanojome diplomais mūsų sezono geriausius: Martyną - už pažangą, Andrių - už šaunumą, Ievą - už šaunumą ir iniciatyvą :) 

O toliau mūsų vasaros atostogų planuose - baidarių žygis. Tiesa, dar prieš jį į Italiją planuojame suskraidyti :) Tad laukit iš mūsų naujų žinių.

2015 Gegužė   Rezultatai

Su džiaugsmu pranešame, kad Respublikiniame liaudiškų šokių ansamblių konkurse "Kadagys 2015" akademinio jaunimo šokių ansamblių grupėje VTDK "Sietuva" ir VGTU "Vingis" tapo laureatais. Mes taip pat gavome Birštono savivaldybės įsteigtą specialų prizą, o mūsų meno vadovas pripažintas kūrybiškiausiu.

Labai džiugu, kad šį kartą komisija pagerbė ir šauniausius kiekvieno kolektyvo šokėjus. Sveikiname mūsų šaunuolę solistę Vilmą.

Ačiū visiems šokėjams, muzikantams ir sirgaliams!

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

Naujienų archyvas...